fbpx
Pripučiamos pilys | Taisyklės
13859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13859,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Taisyklės

Taisykės svečiams

Kad būtumėt saugūs, sveiki ir laimingi!

1. Pripučiamų batutų salės “Pripučiamos pilys” ( toliau vadinamas “Salė”) taisyklės privalomos visiems asmenims, kurie pramogauja salėje. Pradėti naudotis Salės paslaugomis leidžiama tik atidžiai susipažinus su Taisyklėmis. Vieno iš vaiko tėvų, kitų vaiko įstatyminių atstovų arba kitų pilnamečių asmenų, kurių priežiūroje yra vaikas (toliau – „už vaiką atsakingas asmuo“) parašas patvirtina, kad šis asmuo yra susipažinęs su Taisyklėmis ir jose nustatytomis savo, savo vaiko arba jo priežiūroje esančio vaiko, kurie pramogauja Salėje, teisėmis, pareigomis ir atsakomybe. Taisyklės pakabinamos Salėje laisvai prieinamoje vietoje, kurioje lankytojai gali viešai susipažinti su Taisyklėmis iki sprendimo pramogauti Salėje momento.

 

2. Kambaryje gali pramogauti vaikai nuo 2 metų amžiaus. Leidžiamas pramogaujančio asmens svoris ne didesnis nei 70 kg. Salėje neteikiamos vaikų priežiūros ar auklėjimo paslaugos, o tik pramogų organizavimo paslaugos. Vaikai gali naudotis Salės paslaugomis, prižiūrint tėvams ar kitam už vaiką atsakingam asmeniui.

 

3. Asmuo arba už vaiką atsakingas asmuo savo parašu patvirtina faktą, kad jo arba vaiko sveikatos būklė leidžia jam būti ir žaisti Salėje, užtikrina pripučiamų batutų salei “Pripučiamos pilys” bei tretiesiems asmenims padarytos žalos atlyginimą LR teisės aktų nustatyta tvarka ir pilnai atsako už savo arba vaiko elgesį Salėje, bei bet kokį savo arba vaiko sveikatos sutrikimą ar dėl jo veiksmų atsiradusį kitų asmenų sveikatos sutrikimą.

 

4. Į Salę leidžiama atsinešti maistą ir gėrimus. Po šventės poilsio zona paliekama tvarkinga ir be maisto likučių.

 

5. Pripučiamų batutų salėje “Pripučiamos pilys” visi privalo nusiauti batus.

 

6. Pripučiamų batutų salės “Pripučiamos pilys” žaidimų zonoje GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA:

6.1. Pramogauti ant batutų neišklausius instruktažo;

6.2. Pramogauti vaikams arba suaugusiems, kurių svoris didesnis nei 70 kg.;

6.3. Lipti ant batutų su avalyne;

6.4. Vilkėti drabužius su aštriomis detalėmis ir elementais, diržais, pakabukais;

6.5. Valgyti, gerti, kramtyti kramtomą gumą ;

6.6. Neštis bet kokius žaislus: kaladėles, pagaliukus, lėles, mobiliuosius telefonus ir t.t.;

6.7. Lipti ant salės sienų, batutų apsauginių sienų, čiuožyklos ir tunelio viršaus;

6.8. Neklausyti salės darbuotojo pastabų.